NLA coaching nieuwe sponsor

Opnieuw is er door Patrick van den Berg een bedrijf gevonden die een bijdrage levert aan het realiseren van de aankoop van een tracksysteem. NLA coaching sponsort De Bleek, zodat er naar alle waarschijnlijkheid vanaf het aankomend seizoen weer een prachtig en waardevol systeem beschikbaar is voor de ontwikkeling van de spelers.

Patrick: “Het doel komt meer en meer in zicht. Met NLA coaching zijn we weer een stap dichterbij om de Teambox Performance Tracker aan te schaffen. Ik ben dan ook erg blij met deze nieuwe sponsor. Het mooie is ook dat het wederom een bedrijf is dat dezelfde visie heeft als de club. Ook bij NLA coaching staat het kind centraal.”

Over NLA coaching
NLA coaching uit Haaksbergen biedt hulp aan ouders en kinderen die problemen ervaren; binnen het gezin, school of vereniging. Er worden handvaten geboden om de last te verminderen. Er wordt niet gewerkt met standaard methodes en protocollen. De hulp wordt aangepast aan de situatie van het kind en het gezin. Samen wordt gekeken naar de hulpvraag. Deze wordt omgezet in praktische stappen om tot een oplossing te komen en verwerkt in een stimuleringsplan. De coach werkt vanuit haar kennis uit opleiding, arbeid en ervaring, en ziet de ouders en het kind als ervaringsdeskundigen. Elke gezin en elke situatie is anders. Daar past geen standaard oplossing bij, maar wordt er uitsluitend maatwerk geboden. Ook worden er workshops gegeven die in het teken staan van het geluk van het kind. Meer informatie over NLA coaching >>>

Meerwaarde
Naast de financiële bijdrage die NLA coaching levert, kan het dus ook een meerwaarde bieden voor onze leden. Patrick van den Berg: “Als Hoofd Jeugdopleiding ben ik blij een bedrijf gevonden te hebben die ook echt een meerwaarde kan zijn voor onze leden. Elk gezin kan in een situatie komen waarbij het fijn is om extra ondersteuning te krijgen. Bij NLA coaching wordt de begeleiding geboden die kinderen nodig hebben om volwassen te worden. Daar waar kan zal ik vanuit mijn rol dan ook ouders doorverwijzen als ik denk dat dit wenselijk is. Ik wil NLA coaching bedanken voor de financiële bijdrage aan ons tracksysteem en hoop op een mooie en waardevolle samenwerking.”


Interesse om ook een bijdrage te leveren aan de Performance Teambox? Neem dan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. op met Patrick van den Berg.

Lees ook: Puur struQtuur sponsor Performance Teambox

CONTACT
 

Ontmoetingspark v.v. Rigtersbleek
G.J. van Heekstraat 15
7521 EB Enschede

communicatie@rigtersbleek.nl
wedstrijdsecretaris
T. 053 - 435 92 39

 
 
Openingstijden 


Het Paviljoen
Maandag t/m vrijdag | 08.00 – 24.00 uur
Zaterdag | 08.00 – 22.00 uur
Zondag | 08.00 – 20.00 uur 

Lunchroom
Maandag t/m vrijdag | 11.00 – 19.00 uur
Zaterdag & zondag | 08.00 – 19.00 uur  

Eetcafé
Maandag t/m vrijdag | 17.00 – 19.00 uur
Zaterdag & zondag | Gesloten 

  

 

pointersmalldiap.png
Route
VRAGEN OF OPMERKINGEN?

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact op.
 

Contactformulier Contact

CONTACT
 

Ontmoetingspark 
v.v. Rigtersbleek
G.J. van Heekstraat 15
7521 EB Enschede

communicatie@rigtersbleek.nl
Wedstrijdsecretaris
T. 053 - 435 92 39

pointersmall.png
Openingstijden 

Het Paviljoen
Maandag t/m vrijdag | 08.00 – 24.00 uur
Zaterdag | 08.00 – 22.00 uur
Zondag | 08.00 – 20.00 uur 

Lunchroom
Maandag t/m vrijdag | 11.00 – 19.00 uur
Zaterdag / Zondag | 08.00 – 19.00 uur  

Eetcafé
Maandag t/m vrijdag | 17.00 – 19.00 uur
Zaterdag / Zondag | Gesloten 


VRAGEN OF OPMERKINGEN?

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact op.
 

Contactformulier Contact

Image