BVC ’12 te sterk voor Heren 1
Op zondag 28 oktober speelde het team van Otto Krabbe in Beek-Ubbergen. Tegen BVC ’12 werd er met 3-1 verloren. Lees hieronder het wedstrijdverslag van Remco Gertner, leider van Heren 1.
Na een rommelig begin van de wedstrijd komt BVC ’12 in de 33ste minuut op een 1-0 voorsprong. Deze goal kwam tot stand door een foute terugspeelbal van Dries Jan Bal. Dit was tevens de ruststand.
De tweede helft begonnen we wederom matig, maar pakten het spel uiteindelijk wat beter op. Na een mooie aanval in de 60ste minuut komen we op gelijke hoogte. Jacob Saïd zorgt voor de assist en Jan Hofte (foto) wist het net te vinden. In de 80steminuut kwam BVC ’12 wederom op voorsprong. Een vrije bal die voor de goal draait, wordt door keper Nick Louwman losgelaten, en de spits kon zo de bal binnentikken. Twee minuten later besliste BVC ’12 de wedstrijd definitief. De rechtsbuiten kon alleen door op Nick en faalde in dit duel niet.
Opstelling
Nick Louwman, Frank Valley, Floris Scholten, Jasper Agelink, Yannick Molkenboer, Dries Jan Bal, Teun Golbach, Jan Hofte, Jacob Saïd, Jurrie Stevens, Faysal Toryalai.
Wissels
Mitchell Zephat voor Teun Golbach
Daniel Nordkamp voor Floris Scholten
Ricardo Teunissen voor Faysal Toryalai