“Als we aan G-voetbal denken …”

Gerrit Polman is dit jaar opnieuw genomineerd voor ‘Clubheld van de Amateursport’. Een mooie beloning voor alles wat hij voor de G-afdeling heeft gedaan en doet bij Rigtersbleek. Een titel die hij meer dan verdient en waarvan wij als club hopen dat hij, met voldoende stemmen van onze leden en andere betrokken, dit jaar de clubheld mag worden.

 

Onze voorzitter Sara Nijenhuis over Gerrit Polman: “Als iemand het G-team zegt, denken we gelijk aan Gerrit. Denken we aan Gerrit, dan denken we aan al die negentig enthousiaste leden en meer dan veertig vrijwilligers. Week in week uit spelen de leden de sterren van de hemel, onder leiding van Gerrit en het team vrijwilligers. De opkomst van de trainingen is bijzonder hoog en vol passie wordt er getraind op onze velden door alle G-teams.”

Elke week zijn de G-voetballeden te bewonderen op de velden, maar ook in Het Paviljoen zijn ze veel geziene gasten: “De derde helft is zeker een pre bij het G-voetbal en dit nooit zonder de hapjes. Met veel plezier kan ik op de maandagavond kijken naar de lol die ze met elkaar hebben na een training. Ik ben dan ook een trotse voorzitter die elke week mag ervaren en zien dat onze G-afdeling de club zoveel plezier en kleur geeft.”

 

 “De G-afdeling maakt het verenigingsleven compleet. Er is geen verschil tussen kampioenen op het veld en in Het Paviljoen. Iedereen mag stralen op zijn of haar niveau. Daar zijn we als club trots op!”


Sara stelt dat Gerrit Polman onze stem dubbel en dwars verdiend: “Eén ding is duidelijk; de plannen van Gerrit en de vrijwilligers zijn groots en het wordt alleen maar mooier! Wij vinden dat onze Gerrit de titel verdient voor alles wat hij, samen met de groep vrijwilligers, heeft betekent voor onze vereniging en het G-voetbal. Dit laatste niet alleen bij De Bleek, maar ook in Twente en daarbuiten. En we weten zeker dat hij voorlopig niet zal stoppen, want hij is nog niet klaar met dromen. Deze inzet, passie en bevlogenheid mag dan eigenlijk ook niet onbeloond blijven en hij verdient de titel ‘Clubheld van de Amateursport’.”

 

KLIK HIER OM JE STEM UIT TE BRENGEN >>>
Stemmen is gratis. Door te stemmen maak je kans op mooie prijzen. Ook de club maakt met jouw stem kans op een mooie geldprijs.

 

CONTACT
 

Ontmoetingspark v.v. Rigtersbleek
G.J. van Heekstraat 15
7521 EB Enschede

communicatie@rigtersbleek.nl
wedstrijdsecretaris
T. 053 - 435 92 39

 
 
Openingstijden 


Het Paviljoen
Maandag t/m vrijdag | 08.00 – 24.00 uur
Zaterdag | 08.00 – 22.00 uur
Zondag | 08.00 – 20.00 uur 

Lunchroom
Maandag t/m vrijdag | 11.00 – 19.00 uur
Zaterdag & zondag | 08.00 – 19.00 uur  

Eetcafé
Maandag t/m vrijdag | 17.00 – 19.00 uur
Zaterdag & zondag | Gesloten 

  

 

pointersmall.png
Route
VRAGEN OF OPMERKINGEN?

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact op.
 

Contactformulier Contact

CONTACT
 

Ontmoetingspark 
v.v. Rigtersbleek
G.J. van Heekstraat 15
7521 EB Enschede

communicatie@rigtersbleek.nl
Wedstrijdsecretaris
T. 053 - 435 92 39

pointersmall.png
Openingstijden 

Het Paviljoen
Maandag t/m vrijdag | 08.00 – 24.00 uur
Zaterdag | 08.00 – 22.00 uur
Zondag | 08.00 – 20.00 uur 

Lunchroom
Maandag t/m vrijdag | 11.00 – 19.00 uur
Zaterdag / Zondag | 08.00 – 19.00 uur  

Eetcafé
Maandag t/m vrijdag | 17.00 – 19.00 uur
Zaterdag / Zondag | Gesloten 


VRAGEN OF OPMERKINGEN?

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact op.
 

Contactformulier Contact

Image