ALV: leden in het zonnetje

Zoals gebruikelijk worden er tijdens de Algemene Ledenvergadering (ALV) leden in het zonnetje gezet. De meest verdienstelijke leden, zowel binnen de jeugd en senioren, worden verkozen.  Zo ook tijdens de ALV van 2019 op 1 oktober.
 
Jan Hellwich prestatiebeker
Deze prijs is er voor het meest verdienstelijke jeugdlid van De Bleek. Vanuit het bestuur waren er dit jaar twee voordrachten. Besloten wordt dan ook om dit jaar twee toptrainers in de jeugd de prijs toe te kennen: Sam Schukkink en Dion van Dijk.


Sara Nijenhuis: “Sam heeft een top jaar achter de rug. Zijn hele team werd gescout door FC Twente. Sam is een jongen die het beste uit zichzelf én uit zijn spelers weet te halen. Hij heeft een duidelijke visie, ondanks zijn nog jonge leeftijd. Een ambitieuze en enthousiaste trainer die vol gaat voor zijn team. Bovendien is hij, naast de kids, ook geliefd bij de ouders. Ikzelf heb hem mee mogen maken tijdens een ouderbijeenkomst. Daar zag ik het talent terug dat hij ook op het veld heeft in het staan voor de groep; erg indrukwekkend. Sam is een voorbeeld voor veel kids: houd dit vast en ga ervoor! Gefeliciteerd met deze prijs!”. 
 
Ook voor Dion vast het een top jaar: “Hij werd gedragen op handen door de kinderen uit het team, en ook door de ouders. Zoals wel meer trainers kan hij slecht tegen zijn verlies … dit hoort erbij. Hij is enorm gedreven. Een beer van een vent, met een klein hartje en een grote passie voor voetbal. Hij is dan ook enorm leergierig en zet zich ook in als assistent-trainer naast Ronnie. Op vele fronten is hij een voorbeeld voor de jeugdspelers. Mooi om Dion voor te mogen dragen voor deze prijs. Ik kijk er naar uit wat je nog meer gaat doen en brengen binnen onze vereniging: gefeliciteerd en veel succes!”
 
Derk en Karel Gillot prestatiebeker
Als meest verdienstelijk senior lid is Elizabeth Oevering voorgedragen door het bestuur. Ze werd bedankt door haar tomeloze inzet: “Achter de bar, tijdens toernooien en op allerlei andere vlakken binnen de vereniging zet jij je in voor de club. Je bent een harde werker die niet vaak nee zegt. Geen stress, maar altijd rustig … althans, zo lijkt het.”, aldus Sara Nijenhuis die ook nog even stilstaat bij het grote hart dat Elizabeth heeft voor de club en de mensen-mens die ze is. “Elizabeth kan met iedereen overweg. Dit komt vooral tot uiting als er mensen begeleid moet worden. Door haar kennis, ervaring en rust brengt ze elke uitdaging tot een mooi eind. Kortom: Elisabeth is een mooie mens en van grote waarde voor onze club. Gefeliciteerd met deze prijs ter beloning van je inzet!”.

Bekijk hier het volledige overzicht van de mensen die de prestatiebekers hebben ontvangen in het verleden >>> 

 

CONTACT
 

Ontmoetingspark v.v. Rigtersbleek
G.J. van Heekstraat 15
7521 EB Enschede

communicatie@rigtersbleek.nl
wedstrijdsecretaris
T. 053 - 435 92 39

 
 
Openingstijden 


Het Paviljoen
Maandag t/m vrijdag | 08.00 – 24.00 uur
Zaterdag | 08.00 – 22.00 uur
Zondag | 08.00 – 20.00 uur 

Lunchroom
Maandag t/m vrijdag | 11.00 – 19.00 uur
Zaterdag & zondag | 08.00 – 19.00 uur  

Eetcafé
Maandag t/m vrijdag | 17.00 – 19.00 uur
Zaterdag & zondag | Gesloten 

  

 

pointersmalldiap.png
Route
VRAGEN OF OPMERKINGEN?

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact op.
 

Contactformulier Contact

CONTACT
 

Ontmoetingspark 
v.v. Rigtersbleek
G.J. van Heekstraat 15
7521 EB Enschede

communicatie@rigtersbleek.nl
Wedstrijdsecretaris
T. 053 - 435 92 39

pointersmall.png
Openingstijden 

Het Paviljoen
Maandag t/m vrijdag | 08.00 – 24.00 uur
Zaterdag | 08.00 – 22.00 uur
Zondag | 08.00 – 20.00 uur 

Lunchroom
Maandag t/m vrijdag | 11.00 – 19.00 uur
Zaterdag / Zondag | 08.00 – 19.00 uur  

Eetcafé
Maandag t/m vrijdag | 17.00 – 19.00 uur
Zaterdag / Zondag | Gesloten 


VRAGEN OF OPMERKINGEN?

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact op.
 

Contactformulier Contact

Image