Update corona: reminders

Vanaf 17 augustus beginnen de scholen weer en nemen het aantal trainingen op ons Ontmoetingspark toe. Corona is echter nog steeds aanwezig. We zien in ons land een opleving van het virus, ook onder jongeren.
 
Wij doen daarom nogmaals via deze weg een beroep op jullie allemaal om de hygiëne maatregelen en de 1 ½ meter te respecteren en handhaven.
 
Aan onze leden van boven de 12 jaar vragen we afstand te houden van alle leiders en trainers. Voor de trainers geldt hetzelfde andersom.
 
De ouders/begeleiders zijn weer welkom om te komen kijken. Aan hen ook de dringende oproep de maatregelen te respecteren en na te leven. Houd daarom ook langs de lijn 1 ½ meter afstand van elkaar: van de trainers, spelers en de andere supporters.
 
Terug van vakantie in het buitenland?
Iedereen, van 18 jaar of ouder, die terugkeert van vakantie uit een land dat door het ministerie van Buitenlandse Zaken ten tijde van het verblijf als ‘oranje’ of ‘rood’ risicogebied is aangemerkt, wordt geacht twee weken NIET op ons Ontmoetingspark aanwezig te zijn. Indien in deze periode diegene een coronatest heeft ondergaan, met een negatieve uitslag, wordt dit verbod opgeheven.
 
Het Paviljoen is geopend voor de kinderen van Thuis@ en voor bezoekers van ons Eetcafé op reservering. Het kopen van een hapje en drankje voor onze leden mogelijk vanaf het terras en de Zomertuin, waarop we de 1 ½ meter strikt aanhouden. Je kunt hier plaatsnemen, indien er ruimte is, en vervolgens wordt jouw bestelling opgenomen. Gebruik maken van het toilet in Het Paviljoen is mogelijk en ook hier vragen we iedereen de maatregelen te handhaven.
 
Het douchen en omkleden is mogelijk in ons Kleedkamergebouw voor de middenbouw, bovenbouw en senioren. De onderbouw vragen we om zich thuis om te kleden en douchen. Het gebruik van de douches is op eigen verantwoordelijkheid.
 
Samen
We begrijpen dat deze maatregelen ‘lastig’ zijn en als ‘overdreven’ kunnen worden ervaren. Als club hebben we echter een maatschappelijke verantwoordelijkheid én ook een wettelijke verplichting om deze maatregelen door te voeren. We hopen met al deze maatregelen er dan ook samen aan bij te dragen dat we komend najaar in ieder geval kunnen blijven voetballen op onze velden.

 

Tags:
CONTACT
 

Ontmoetingspark v.v. Rigtersbleek
G.J. van Heekstraat 15
7521 EB Enschede

communicatie@rigtersbleek.nl
wedstrijdsecretaris
T. 053 - 435 92 39

 
 
Openingstijden 


Het Paviljoen
Maandag t/m vrijdag | 08.00 – 24.00 uur
Zaterdag | 08.00 – 22.00 uur
Zondag | 08.00 – 20.00 uur 

Lunchroom
Maandag t/m vrijdag | 11.00 – 19.00 uur
Zaterdag & zondag | 08.00 – 19.00 uur  

Eetcafé
Maandag t/m vrijdag | 17.00 – 19.00 uur
Zaterdag & zondag | Gesloten 

  

 

pointersmalldiap.png
Route
VRAGEN OF OPMERKINGEN?

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact op.
 

Contactformulier Contact

CONTACT
 

Ontmoetingspark 
v.v. Rigtersbleek
G.J. van Heekstraat 15
7521 EB Enschede

communicatie@rigtersbleek.nl
Wedstrijdsecretaris
T. 053 - 435 92 39

pointersmall.png
Openingstijden 

Het Paviljoen
Maandag t/m vrijdag | 08.00 – 24.00 uur
Zaterdag | 08.00 – 22.00 uur
Zondag | 08.00 – 20.00 uur 

Lunchroom
Maandag t/m vrijdag | 11.00 – 19.00 uur
Zaterdag / Zondag | 08.00 – 19.00 uur  

Eetcafé
Maandag t/m vrijdag | 17.00 – 19.00 uur
Zaterdag / Zondag | Gesloten 


VRAGEN OF OPMERKINGEN?

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact op.
 

Contactformulier Contact

Image